Tel.: +31 (0)43 – 362 40 40 – info@lkoreman.nl

koreman logo

Algemeen

L. Koreman & Zn.
Handelsonderneming BV
Maastricht

Montage

L. Koreman & Zn.
Montage BV
Maastricht

Sales Team

Nederland

Sales Team

België | Luxemburg | Noord Frankrijk

Industrieterrein Beatrixhaven
Galjoenweg 37
6222 NS  Maastricht
+31 (0)43 – 362 40 40
info@lkoreman.com
Maandag – Vrijdag . 8.30 – 16.30

Industrieterrein Beatrixhaven
Galjoenweg 37
6222 NS  Maastricht
+31 (0)43 – 362 40 40
sales@lkoreman.com
Maandag – Vrijdag . 8.30 – 16.30

Otto Cordewener
Peter Meisters
Jos Pustjens
+31 (0)43 – 362 40 40
sales@lkoreman.com

Dominic Nelissen
+32 (0) 475 531 531
d.nelissen@skynet.be

Gerald Bedocchi
+32 485 300 524
gerald.bedocchi@lkoreman.com

Financiële Administratie
Algemeen

+31 (0)43 – 362 40 40
administratie@lkoreman.com
KvK Zuid-Limburg: 14624840
BTW/TVA/VAT.nr. : NL007271554B01

Financiële Administratie
Montage BV

+31 (0)43 – 362 40 40
montage@lkoreman.com
KvK  Zuid-Limburg: 14624839
BTW/TVA/VAT.nr. : NL007272078B01

In- & Verkoop Gebruikte
Machines / Onderdelen

Léon Koreman (Managing Director)
+31 (0)6 53 11 66 62
leon.koreman@lkoreman.com

Jamie-Lee Koreman
+31 (0)43 – 362 40 40
jamie-lee.koreman@lkoreman.com

Bankgegevens
Handelsonderneming BV

ING Bank Nederland
Vrijthof 45,
6211 LE Maastricht
L. Koreman & Zn.
Handelsonderneming BV
IBAN: NL18INGB0001054474
Bic code or Swift code : INGBNL2A

Bankgegevens
Montage BV

ING Bank Nederland
Vrijthof 45,
6211 LE Maastricht
L. Koreman & Zn.
Montage BV
IBAN: NL26INGB0675968399
Bic code or Swift code : INGBNL2A

Transportbanden
Service

Martin Renierkens
+31 (0)6 51 75 37 62

Vragen? Belt u ons gerust!

Zijn er vragen onbeantwoord gebleven?
Bel ons gerust, stuur een e-mail of stel de vraag hieronder in de tekstbox.
Wij komen zo snel mogelijk bij u terug met een passend antwoord.

Scroll naar boven